Gelmeyeceğini Bile Bile Bekliyorum

Bak sevgilim Bugün de yine  beni  bıraktın yerdeyim seni bekliyorum. Bir daha hiç gelmeyeceğini bilmeme rağmen yine de sebebsizce öyle bir banka oturup  gittiğin yolu gözlüyorum dakikalarca saatlerce hiç gözlerimi ayırmadan bir saniye bile oradan ayrılmadan seni bekliyorum. Biliyorum ki gelmiceksin ama olur ya hani bir saksıdaki çiçeğin solduğunu görürsün ve ona rağmen icinde çok küçük bir umutla belki açar diye sularsin ve heycanla beklersin işte bende bu şekilde seni bekliyorum. Saksıdaki solan çiçek yerine içimdeki küçücük umudumu suluyorum her gün. Belki bir gün sende benim seni çok özlediğim gibi sende beni özlersin ve en son konuştuğumuz yere gelirsin yani beni terk etmiş olduğun sokağın başına .
Sahi gelir misin sevdiğim ?
Bir gün pişman olup seni bekledigimi bilip koşarak bana gelir misin .. ?
Peki ya gelirsen seni affetmelimiyim sevgilim. ?
İçimdeki özleme göre mi yoksa yüreğimdeki büyük acıya hayal kırıklığına göre mi davranmalıyım bilmiyorum . Ama olsun sen yinede gel seni affetsem de affetmesemde yine yanımda ol eğer  olur da seni affetmezsem
Benim seni beklediğim gibi sende benim seni affetmemi bekler misin .. ?
Senin yokluğunda birşeyi çok iyi  öğrendim bir insan gerçekten yurekten seviyorsa her şeye rağmen bekler mis onca hatalara hayal kırıklıklarına rağmen beklemeyi tercih ediyormus..
Zaten Gerçek bir  sevgi  sebebsizce karsilik beklemeden sevmek değil midir . O bir başkasına ait olsa bile yine de sevmek ne büyük bir cesarettir .   Acı cekiyorsun kalbin kırılıyor bazen dayanamicak noktaya geliyorsun. Sonra birseyi farkina variyorsun bu acılarına sebeb olan yine o yüreğindeki kişi.   İşte o zaman bütün hayal kırıklıklarını gözyaşlarını yüreğine hapsediyorsun.
Sevmek böyle birseydir işte .
  Her şeye rağmen sevebilmektir..
#VESSELÂM??

  • Okunma
  • 2 Mayıs 2020
  • Deneme
  • WhatsApp Yazı Linkini Kopyala
  • 1

    Bahar

    @prenses-51