Gidişini İzlemek

Hayatım buğulu bir camın arkasından seni izlemekle geçiyor ve en zor olanı sana dokunamamak sanırım.
Ellerimin arasından kayıp gidişini izlemek çok can yakıcı bazen sustursamda kendimi aslında hep, kendime yenik düşüyorum doğru ya gidişini bir türlü kabullenemedim. Zaten bir çaba da göstermiyorum çünkü seni unutmak , gökyüzüne küsmek gibi senden uzak kalmak , nefessiz kalıp yere yıkılmak gibi sana dokunamamak kendime verdiğim en büyük acı nasıl anlatılır? yada böyle bir hayata nasıl katlanabilir insan bilmiyorum. Çünkü inan bana daha önce hiç tatmadım bu duyguyu eskiden olsa gülüp geçerdim biliyor musun? Seni tanıyana kadar hiç bilmezdim bir insanın nasıl sevilebileceğini mutluluk çok uzaktı bana çünkü ben hayat da hep kaybederek büyümüştüm.
Herşeyi kaybettiğimi düşündüğüm bir anda geldin sen her şey bitti dediğimde sen tutmuştun elimden bense sadece bakakalmıştım gözlerin en derinine o an hissetmiştim. Çünkü kalbim yerinden fırlayacak gibi olmuştu ve ilk defa mutluluğun güzel yüzüyle tanışmıştım sayende olmuştu her şey herkesten uzaklaşıp seni yaşamaya başlamıştım. Artık koca bir dünyayı bir kenara bırakıp sadece seninle nefes almaya başlamıştım insan düşlerinde sevebilirmiş birini her saniye özleyebilirmiş her anında düşünebilirmiş bunlarıda sende hissetmiştim ama bilmiyordum her şeyin bir rüya olduğunu bir gün uyandığımda sen dahil her şeyi kaybedeceğimi bilmiyordum.
Peki bundan sonrası ne olacak ? Herşey biraz daha zorlaştı sanki duvarlar üstüme geliyor bense karanlık bir odada kendimi kaybetmiş bir şekilde buluyorum kendimi. Herşeyi sana ait olan her şeyi yaktım biliyor musun? Ama bir sen kaldın içimde hiç bitmeyen bir sen her defasında veda ettiğim ama her anımda düşlediğim bir sen. Bana biraz akıl ver kafayı yemek üzereyim sahi gidişine küfürler mi edeyim ? yoksa küçük bir çocuk gibi gelmenimi bekleyeyim. Sen söyle şimdi ben ne yapacağım

 • Okunma
 • 3 Mayıs 2020
 • Şiir
 • WhatsApp Yazı Linkini Kopyala
 • 1

  Musa Çağlar

  @musacaglar-51

  3 Mayıs 2020 / 04:10

  ??ne güzel yaziyosun