Karşılığı Olmayan Bir Sevda

Sevgili hatunum.
Belki bu sana son yazım olabilir bende bilmiyorum ne olucağımı ama sende şunu bil sana aşık olduğum günden beri ben kimseyi sevmemiyorum yani senden başka kimseyi görmüyor gözlerim bu yazıyı sana ağlayarak yazıyorum kendinle gurur duy. Bilmeni isterim seni her şeyden çok sevdiğimi bil senden başka kimseyi gözüm görmüyorum. Aşık olduğum kadın keşke bir umut verseydin ya bana bir adım umut bir adım sevgi istedim senden çok zor bir şey istemedim senden canını istemedim be kadın sadece sevdim seni hemde kendimden daha çok sevdim. Yağmurun altında sırılsıklam karışan gözyaşlarımı duyuyor musun gerçi sen duymazsın hissetmiyorsun gözyaşlarımı. Hani diyorsun ya seni anlıyorum diye ama anlamıyorsun hiç bir zamanda anlayamazsın çünkü sen beni kendi yerine koymadın ki anlayasan her ağladığım da seni anlattım her ağladığım da resminin üstüne bir damla gözyaşım düştü affet. Özür dilerim sevdiğim gözyaşım düştü resmine hani gözümden sakındığım o masum gülüşün varya hani gözlerine bakışlarına kurban olduğum gözlerin var ya işte o resme bir gözyaşım düştü. Özür dilerim sevdiğim resmine düşen her damla gözyaşım için özür dilerim. Seni sevmek HZ. Yusuf ile Züleyhanın aşkı gibiydi sen bunu anlayamazsın be sevdiğim anlayamazsın. Kerem ile aslı gibiydi leyla ile mecnun gibiydi sana olan askım anlayamazsın ya sen bunu. Halen 5 vakit namazımda seni diliyorum rabbimden birgün beni benden daha çok seversin diye birgün beni daha çok özlersin diye birgün gelirsin diye. Hep dua ediyorum hatunum. Ha özür dilerim be sevdiğim sana yalan söyledim halen her aradığın da resmin çıkıyor. Bu yüzden affet beni sevdiğim seni canımdan çok seviyorum kurban olduğum. Yaradanın adıyla sana sesleniyorum hatunum kurban olurum sana ben Hatunum kaşına, tırnağına, kirpiğine, gözlerine, omuzuna, ayak parmaklarına kurban olurum seni canımdan çok seviyorum ve sevgim bir ömür boyu sürecek bil istedim bunu. Bu arada hayattan soğudum artık bunu bil sevdiğim anla seni çok özlediğimi. Birgün ölüm haberimi alırsın bu telefonumdan. Hayat ya ne olucağımız belli değil ya o yüzden benden yana tüm hakkım sana helaldir sevdiğim dünyaya yine gelicek olursam eğer yine seni severdim hatunum.
Seni seven baş belan.
SENİ BANA SEVDİREN RABBİM SENİ BENDEN DAHA ÇOK SEVSİN.

Sevgili üyecanlar bu benim sevdiğime olan mektubum hayattan soğumamı sağlayan mektubum kimseyi sevemediğim halde ondan bir gramda vazgeçemediğim sözcükler. Karşılığı olmayan bir aşk.
Umut verip bir anda kaybolması.
Siz hanımlara soruyorum bir insan her şeyiyle bir kadını delicesine severken onun ağlamasına seyirci kalmak nasıl bir duygu.
03:00

  • Okunma
  • 2 Mayıs 2020
  • Mektup
  • WhatsApp Yazı Linkini Kopyala
  • 1

    Poyraz

    @poyrazmutlu