Sayfa Ve Yarışma

Bir arkadaşım önermişti bu sayfayı güzel paylaşımlar deneme şiirler vb. İle dolu. Sen de yaz yazdıklarını burda paylaş iyi olur falan dedi.
Dediği gibi varmış sayfa güzel paylaşımlar yapan insanlarla dolu ve farklı hissiyatlar paylaşan insanlar, bu çok güzel bir şey ama şaşırdığım bir şey var: bir yerden sonra sadece beğeni ve yorum alma yarışmasına döndü sayfa. Bazıları etkileşim almak için beğenmediği şiirleri bile beğenebililiyorlar!
(ki kendimde de gördüm bi ara)
Demek istediğim bu plarformu diğer diğer sosyal sitelerden ayırdığım şey şu an aynı olma yolunda ilerliyor. Ki bu sayfanın değil de kullanım şeklinin hatası bence. (hata olmadığını savunanlar da olur elbet. )

 • Okunma
 • 20 Mayıs 2020
 • Eleştiri
 • WhatsApp Yazı Linkini Kopyala
 • 1

  Hamza sansur

  @wenekes1

  20 Mayıs 2020 / 17:22

  Ben bu platforma daha çok yazabilmek için girdim. Yazmayı seviyorum. Okumadan beğendiğim bir yazı olmadı, okuyup beğenmediğim yazılar oldu onları beğenmedim. Yazmadan duramayan insanlar var, iyi bir şey bu. Kendini kendine anlatır insan yazarken. Birinci olanlar nasıl oluyor onu anlamış değilim.

  20 Mayıs 2020 / 17:27

  Puan sistemine yönelik düzenlemeleri bir kaç güne uygulayacağız, sırf puan kazanmak için her yazıyı beğenenlerin önüne geçmeyi hedefliyoruz böylelikle. Sizin de fikir ve önerilerinizi alabiliriz bu konu ile ilgili. ?

   20 Mayıs 2020 / 17:52

   sevgili 1kelam yanlış hatirlamiyorsam sizin en cok begeni alan yazilari insta da paylasma gibi bi uygulamaniz vardı bunu da bi gözden geçirebilirsin
   fikrimce paylasilicak yazı kura tarzi bi belirleme ile secilebilir.

    20 Mayıs 2020 / 20:31

    Etkinliğin ismi “En çok beğeni alanlar” bunu neden kura ile belirleyelim ki Yakup bey? ?

  20 Mayıs 2020 / 17:49

  katılıyorum,haklısın.

  21 Mayıs 2020 / 00:46

  yazarlar beğeni için yaziyorlar ya da karsilikli begeni yapabiliyorlar bu arada
  fikirdi sadece