Sessiz Bir Kadın

Aşk;
İşte bu yüzden bana göre değilsin. Bir zamanlar aşka inanırdım. Tabiki incindim de ama bundan dersimi aldım . Ve yeni bir başlangıç için mücadele etmek istedim. Bu sefer gerçek olanı istedim . Yani , bir kız bir erkekle tanışır, kız bunun özel olduğunu anlar ve öyle düşünür. Bu yaşananların düzgün olması için elimden geleni yapmalıyım. Bende öyle yaptım . Cesurdum, savunmasızdım. Onu her şeyden çok sevdim . Her şeyin doğrusunu yapmaya çalıştım , onun için. Aşk için yapılacak her şeyin mübah olduğunu biliyordum. Ben de öyle yaptım. Yapmam gereken her şeyi yaptım, ne gerekiyorsa ama O beni sevemedi. Geçmişinde yaşadıkları kötü şeyleri geleceğimize taşıdı. Bize bir şans vermedi . Aşk beni kör etti . Ve şimdi aşk zehir oldu. Ve aşk öldüğünde canınız gerçekten yanıyor.
Uzun lafın kısası , o sevgime karşılık veremedi . Ve aşkımızda öldü. Bunun son olduğunu sanmıştım , üzücü bir hikâye. Tekrar sevebilmek yaralarını sarmam gereken kırık bir kalp.

Aşk beni karanlık yerlere sürükledi ama istanbul olabilecek en karanlık yer olsa gerek . Seni tanıdığını düşünen birilerinden kaçıyorsan en iyi saklanma yeri sevmediğiniz sanılan bir şehirdir. Kalbimi kapatıyorum, tıpkı dükkânı kapatmış bir kitapçı gibi ve şimdilik uzaklardayım. İnsanların bağ kuramayacak kadar fazla içine gömüldüğü bu yerde . Burası dünyadaki en kötü şehir ve olmak istediğim son yer. Ve bu mükemmel . Bu geçici bir dönem yeniden toplan , biraz nakit biriktir, sıradaki hamleni hesapla, şehri terk et. Bir daha da arkana bakma . Bu , gerçekte olduğum insana dönmek için son bir şans. Sessiz bir hayat sürmek isteyen, sessiz bir kadın …

Son Düzenleme: 1 Mayıs 2020 / 17:19
 • Okunma
 • 23 Nisan 2020
 • Deneme
 • WhatsApp Yazı Linkini Kopyala
 • 1
  23 Nisan 2020 / 23:03

  Bir solukta okudum çok güzel ?

  23 Nisan 2020 / 23:05

  Teşekkür ederim. Mutlu etti güzel yorumun .?