Sevmekten , Sevilmekten Korkma

Ona hiç dokunamadığın kokusunu ciğerlerinin tağğ içine isleyene kadar hiç çekmediğin halde. ona ait olan ne varsa her şeyine özlem hissi duymak duruşunu bakışını seninle konsurken o gülüşündeki utangaçlığını dahi. Neden bi insan özlem hissi duyar ki ortada hiçbirşey yokken netleşen bi durum yokken nıye özlemek onun sesini duymayı istemek onun seni gcık etmesini sana uyuzluk yapmasını bile özlemek.
Ona tatlı küçük bi iltifatta bulununca utangaçlığından saçmalamasına dahi özlem duymak.
Daha önce hiç yüz yüze konuşma olmamışken canlı canlı görme yok. Sadce elinde bir kaç resim var.
Yapabileceğin tek çare O resimlerle içinde oluşan özleminı avutmak. Aslında içindeki kopan fırtınayı bir bilse hiç beklemez ama söyleyemiyorsun dile getiremiyorsun onunla konuşmayı bırak mesajlaşırken bile elinın ayağına dolaşması her şeyi yarıda bırakıyor. Neden her şeyi zamana bırakmak zorunda kalıyoruz sevmek ve sevilmek zamana bırakılmaz ki yarın ne olacağımızı ne durumda olacağımızı bilmezken biz neyi hangi duygularımızı hislerimizi zamana bırakmanın derdine düşüyoruz belki mesafeler den dolayı belkide geçmişte yaşanan acıların vermiş olduğu güvensizlik ve tekrar aynı acıları yaşamanın korkusu engel oluyordur ama şunu da unutmamak gerekir sevmek, sevilmek, özlemek, özlenmek değer vermek aşık olmak zamanı dinlemez bunların önüne asla hiçbirşey engel olamaz bu saydıklarım bahane kabul etmez çünkü

“”.. GÖZ GÖRÜR VE GÖNÜLDE O GÖZE ITAAT EDIP SEVMEYE BAŞLAR.. “”

özlemekten sevmekten korkmayın. Bir kişi size acı yaşattı diye herkes aynı acıyı yaşatmaz. Sevginizin kıymetini çok iyi bilin dostlar hem seviyor hemde seviliyorsanız işte o zaman sımsıkı sarılın sevginize ve sizi seven kişiye tek taraflı sevgi ve özlem hissi duymak insanı üzüyor ve bir süre sonra acı haline geliyor..
Yani uzun lafın kısası şu ki yeni bir başlangıç yapmaktan korkmayın ve sevmek için sevilmek için kaçmayın sevgi kolay bulunan bişey değildir. Gidip bi marketten parasını verip satın alamazsınız Sevginize ve sizi sevene sahip çıkın..

#VESSELÂM??

 • Okunma
 • 2 Mayıs 2020
 • Deneme
 • WhatsApp Yazı Linkini Kopyala
 • 1

  Bahar

  @prenses-51

  2 Mayıs 2020 / 05:32

  … çünkü hayat çok kısa. ? Unuttuklarımızı bize fark ettirdiğiniz için teşekkürler. Kaleminiz hep yazsın. ??

  2 Mayıs 2020 / 05:39

  Teşekkür ederim ?
  Rica ederim☺️ az da olsa birseyler fark ediliyorsa ne mutlu ..